Vozíčkář Eustach Janoušek a student Michal Šmíd byli pozváni do pořadu vysílání Českého rozhlasu Olomouc. Povídání bylo zaměřeno především na uskutečněnou Expedici Přes Bar 2017.

Připomeňte si s námi letošní, již 3. ročník, expedičního projektu ve fotografiích. Cesta "přes hranice (ne)možného a ještě dál," v obrazech.

Ačkoliv Expedice Přes Bar 2017 proběhla již v květnu, je stále mnoho důvodů, proč se k naší společné cestě "Přes hranice nemožného a ještě dál," vracet. Oprašme vzpomínky na desetidenní putování skrze alpské prostředí německy mluvících zemí prostřednictvím zpětných vazeb od těch nejpovolanějších - účastníků se zdravotním postižením.

Jaké je to připravit expediční projekt od úplného začátku až po úspěšnou realizaci? Jaká úskalí přináší organizování desetidenní události přes alpské prostředí německy mluvících zemí? Na jaké okamžiky studenti nejraději vzpomínají a co jim Expedice Přes Bar 2017 přinesla? Čtěte dál a dozvíte se.

Univerzitní prostor Konviktu opanovaly aplikované pohybové aktivity následované besedou a ukázkou fotografií z Expedice Přes Bar 2017.

Expedice Přes Bar 2017 ve fotogalerii
21. 07. 2017

Prohlédněte si fotky z uskutečněného 3. ročníku Expedice Přes Bar, tentokrát nejen o překonávání bariér, převážně v rakouských a švýcarských Alpách. Fotogalerie ke shlédnutí zde.

Beseda s účastníky expedice
12. 06. 2017

Zveme Vás na besedu s účastníky Expedice Přes Bar 2017, která se uskuteční v úterý 13. června od 18 hodin v univerzitním areálu Konvikt v Olomouci. Beseda je součástí Dne APA pod záštitou Zaparkuj. Více...

Jsme v cíli, bariéry překonány!
16. 05. 2017

Expedice Přes Bar 2017 je u konce, 9 účastníků se zdravotním postižením si v 10 dnech užilo pobyt v zahraničí a sportovní aktivity v přírodě. Děkujeme za podporu a těšíme se na další ročník.

Výběr účastníků
18. 03. 2017

17. března jsme na schůzi organizátorů vybrali 10 účastníků se zdravotním postižením, kteří se s námi vydají na expedici přes hranice (ne)možného a ještě dál!

Hledáme sponzory
20. 12. 2016

Hledáme sponzory pro náš projekt. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi projednáme podrobnosti a možnosti protiplnění. Děkujeme!

logo1 apa logo2 ftk