04

Malý před-expediční cyklo výlet na Kosíř dnes absolvovali letošní organizátoři i účastníci expedice společně s loňskými organizátory. Vyvolení měli možnost vyzkoušet si jako první v ČR nové čtyřkolky a sjezd v lese. Nechybělo samozřejmě opékání špekáčků.

61

V neděli 6.5. 2018 se uskutečnila akce na podporu Expedice Přes Bar. Na parkovišti Decathlonu byla možnost vyzkoušet si různé aktivity, jako například jízdu na tandemovém kole, handbike, dráhu pro zrakově postižené se speciálními klapičkami na očích nebo vyzkoušet si úplně novou sjezdovou čtyřkolku.

Přejeme všem našim účastníkům, sponzorům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků. Děkujeme za přízeň a podporu v roce 2017 a těšíme se na spolupráci v roce 2018. Ať je následující rok pro Vás ve znamení štěstí, zdraví, lásky, úspěchů a odhodlání překonávat překážky. To vše Vám z celého srdce přejí organizátoři Expedice Přes Bar.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Konec spekulací a dohadů! Ojedinělý projekt Katedry aplikovaných pohybových aktivit nabídne i letos lidem se zdravotním postižením sportovní a cestovatelské zážitky.

Cílem projektu je překonávání hranic, možností a bariér v zahraničí spojené s pobytem v přírodě a portfoliem pohybových aktivit. Tím umožní účastníkům s různým typem zdravotního postižení získat nevšední zkušenosti a zážitky.Podle dosavadních informací od organizátorů povede expedice do oblasti Zell am See rakouské spolkové země Salcbursko. Termín uskutečnění je momentálně od 11. do 17. června 2018. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V pátek 24. listopadu se v budově Hanáckého paraklubu Olomouc uskutečnilo závěrečné setkání účastníků 3. ročníku projektu Expedice Přes Bar. Rekapitulace, zpětné vazby, zábava i prezentace videa. To vše během jednoho večera. 


S DECATHLONEM PŘES BARIÉRY
13. 04. 2018

Termín 6.5.2018 11-18:00 si určitě všichni zapišme do diářů. Obchod Decathlon v Olomouci pořádá benefiční akci na podporu Expedice Přes Bar. O programu a bližších podrobnostech vás budeme informovat.

ExpedicePřesBar 2018
12. 03. 2018

Daší ročník Expedice se bude konat v termínu od 11. do 17. června 2018 a to v oblasti Zell am See rakouské spolkové země Salcbursko. 

Expediční dárkové předměty
15. 12. 2017

Nabízíme k prodeji nástěnné foto kalendáře na rok 2018, dva druhy magnetek a přívěšek na klíče. Vše s fotkami Expedice Přes Bar. Více informací naleznete zde.

Beseda v Ostravě - Život bez bariér
09. 11. 2017

Prezentace expedice 2017 a beseda s účastníky proběhne v neděli 12. listopadu v Ostravě v rámci veletrhu Život bez Bariér. Začínáme ve 13h! Těšíme se na Vaši účast, více info zde.

Konference APA v Praze
21. 09. 2017

V pátek 22. 9. 2017 představíme expediční putování na pražské konferenci aplikovaných pohybových aktivit na FTVS. Více informací o konferenci zde.UP logo FTK horizont cz logo Centrum APA ALPINA
Konto Bariery lg caapa